Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Sledujte nás na sociálních sítích!

Facebook ikona

naše nejlepší ponuka

naše cena 169 990 Kč
naše cena 173 990 Kč
naše cena 296 865 Kč

09. 06. 2018

3 důvody, proč profesionální atleti používají vířivku, aby si udrželi své zdraví

 

 

Pro sportovce, kteří tráví nekonečné hodiny tréninkem svého těla, aby zůstali na vrcholu své kondice, to je nejen o práci na hřišti, ale i mimo něj. Musí tedy opakovat správné kroky, aby předešli zranění a bolesti svalů, které je můžou vyřadit ze hry v dané disciplíně a častokrát i poslat do předčasného důchodu.

Bez ohledu na vaši fyzickou námahu je velmi důležité, abyste si od skutečných profesionálů vzali k srdci jednu radu: vždy si nechte čas na zotavení!

Po tréninku, bez ohledu na jeho úroveň, vaše svaly vyžadují dostatek času na svou obnovu, ale i růst. Nepřetržité cvičení dlouhé hodiny vám nejenže nepřinese požadované výsledky, ale navíc vaše svaly budou trpět a přinese vám to chronické bolesti, které vám můžou zabránit být aktivním na celé měsíce.

A jak sportovcům pomáhá vířivka?

Příprava: rychlá teplá koupel před fyzickou námahou pomáhá uvolnit svaly, což pomáhá urychlit proces zotavení a zabránit zranění.

Zotavení: teplá voda zvyšuje průtok krve a cirkulace, pomáhá vašim svalům zotavit se a růst. Kombinace tepla a kvalitních hydromasážních trysek s terapeutickým účinkem pomáhá uvolnit svalové napětí, které způsobuje bolest.

Soustředění: pro sportovce je stejně důležité jak fyzické zdraví, tak i to psychické. To je důvod,proč si mnoho atletů dopřeje koupel 10-15 minut před sportovním výkonem, aby jim pomohla vyvolat meditativní stav, který je potřebný na to, aby dosáhli špičkového výkonu.

Běžný život: žijeme velmi zaneprázdněné životy a čas na trénink si můžeme najít velmi těžko,ale nedělejme amatérskou chybu a podívejme se namísto toho na profesionály. Vždy se ujistěte, že jste tělu poskytli dostatečný čas na regeneraci, aby vaše cvičení mělo skutečně význam.

Dopřejte si i vy zdravotní benefity vířivky - pomůžeme vám s výběrem, kontaktujte nás na info@virivky-swimspa.sk nebo na 0908 722 270!