Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

09. 06. 2018

3 důvody, proč profesionální atleti používají vířivku, aby si udrželi své zdraví

 

 

Pro sportovce, kteří tráví nekonečné hodiny tréninkem svého těla, aby zůstali na vrcholu své kondice, to je nejen o práci na hřišti, ale i mimo něj. Musí tedy opakovat správné kroky, aby předešli zranění a bolesti svalů, které je můžou vyřadit ze hry v dané disciplíně a častokrát i poslat do předčasného důchodu.

Bez ohledu na vaši fyzickou námahu je velmi důležité, abyste si od skutečných profesionálů vzali k srdci jednu radu: vždy si nechte čas na zotavení!

Po tréninku, bez ohledu na jeho úroveň, vaše svaly vyžadují dostatek času na svou obnovu, ale i růst. Nepřetržité cvičení dlouhé hodiny vám nejenže nepřinese požadované výsledky, ale navíc vaše svaly budou trpět a přinese vám to chronické bolesti, které vám můžou zabránit být aktivním na celé měsíce.

A jak sportovcům pomáhá vířivka?

Příprava: rychlá teplá koupel před fyzickou námahou pomáhá uvolnit svaly, což pomáhá urychlit proces zotavení a zabránit zranění.

Zotavení: teplá voda zvyšuje průtok krve a cirkulace, pomáhá vašim svalům zotavit se a růst. Kombinace tepla a kvalitních hydromasážních trysek s terapeutickým účinkem pomáhá uvolnit svalové napětí, které způsobuje bolest.

Soustředění: pro sportovce je stejně důležité jak fyzické zdraví, tak i to psychické. To je důvod,proč si mnoho atletů dopřeje koupel 10-15 minut před sportovním výkonem, aby jim pomohla vyvolat meditativní stav, který je potřebný na to, aby dosáhli špičkového výkonu.

Běžný život: žijeme velmi zaneprázdněné životy a čas na trénink si můžeme najít velmi těžko,ale nedělejme amatérskou chybu a podívejme se namísto toho na profesionály. Vždy se ujistěte, že jste tělu poskytli dostatečný čas na regeneraci, aby vaše cvičení mělo skutečně význam.

Dopřejte si i vy zdravotní benefity vířivky - pomůžeme vám s výběrem, kontaktujte nás na info@virivky-swimspa.sk nebo na 0908 722 270!