Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

12. 02. 2017

4 rady jak si bezpečně vyberete vířivku do vaší zahrady

 

viřivka do zahrady

 

Jak si správně vybrat vířivku do vaší zahrady?

Zahradní vířivka či vířivka do exteriéru je pro člověka velmi prospěšným a užitečným zařízením. Důležité však je vybrat si vířivku správně.

 

Na začátek si při výběru vířivky do zahrady položme jednu důležitou otázku.

 

Využijeme naši vířivku v zahradě celoročně nebo vířivku zazimujeme?

Zda se rozhodnete vířivku zazimovat nebo ji používat během zimních měsíců je jen na vás. Kvalitní exteriérové ​​vířivky, tedy i vířivky do zahrady disponují tak kvalitní izolací, že ani celoroční provoz vířivky nepředstavuje problém pro vaši peněženku, a to ani při více než -30 °C.

 

viřivka do zahradyUžijte si v zimě skvělý sauna efekt!

 

Dokonce se dá i říci, že provozování v zimě, i když se ji rozhodnete nevyužívat, je v případě kvalitní exteriérové ​​vířivky v zimních měsících levnější, než si volat servis na její zazimování.

 

První věcí, které je třeba věnovat pozornost je tedy:

 

1. Termokryt do vířivky a tepelná izolace vířivky do zahrady

Je důležité si důsledně prověřit a ověřit kvalitu izolace venkovní vířivky, a to ze všech možných zdrojů. A nezapomeňte také na kvalitu termokrytu. To je další důležitý fakt, který souvisí s nákupem vířivky do zahrady.

 

Kvalitní termokryt je důležitá součást vířivky

 

U prodejců žádejte certifikaci, ale také hledejte reference v zahraničí. Dejte si pozor na tvrzení prodejců jako: největší světový výrobce, či: vířivky se vyrábějí a prodávají i v Kanadě, a tam jsou přece jiné zimy, pak také pozor na různé pseudo izolace a podobně. Skutečnost, že někdo vyrábí nejvíce vířivek, neznamená, že patří mezi nejkvalitnější, znamená to jen to, že má portfolio pro masy. Ani fakt, že se vyrábějí v Kanadě nebo se tváří jako kanadské vířivky ještě neznamená, že jsou kvalitní.
 

Dalším důležitým bodem, kterému je třeba věnovat pozornost je: 

 

2. Spotřeba energie vířivky do zahrady

Energetické nároky jsou také důležité, jednoduše řečeno jde o to, kolik elektřiny vaše zahradní vířivka sežere, a kterou nebude platit nikdo jiný než vy. Nechceme se zde nyní rozepisovat o praktikách při prodeji vířivek ani o benevolentnosti některých lidí, kteří si koupí vířivku do zahrady jen tak z e-shopů, jen proto, že mají vysokou slevu. Můžete se ale spolehnout, že takové vířivky byly nejprve uměle předražené, aby následně v akci vypadaly lákavě. Rovněž i spotřeba bude o několik desítek vyšší, než jakou mají kvalitní zahradní vířivky a na náhradních dílech či servisu se nedoplatíte.

 

A tak buďte při koupi vysněné vířivky do vaší zahrady vždy obezřetní, žádejte si certifikát a nezapomeňte hledat reference i v zahraničí. Distributoři kvalitních vnějších vířivek vám ho s radostí předloží, protože nemají co skrývat.

Předposledním bodem, jemuž je důležité věnovat pozornost je:

 

3. Ergonomie vířivky do zahrady, a tedy pohodlí

Určitě uznáte, že pohodlné sezení ve vaší vířivce je důležité. A proto, abyste novou vířivku rádi využívali, je i tento bod nesmírně důležitý.

Nezapomínejte, že není důležité, zda je vířivka pěkná a zda je v super ceně, ale musí být i pohodlná, proto pokud nemáte možnost si ji alespoň na 30 minut reálně vyzkoušet, nekupujte ji. Je více než jisté, že vířivka vám nebo někomu z rodiny nebude vyhovovat. tak nám klidně zavolejte a domluvte si schůzku i s vyzkoušením několika modelů, samozřejmě nezávazně a zdarma.

Lidé jsou zvyklí před koupí auta vyzkoušet si ho a vířivka je ještě složitější, a hlavně jejím účelem je relaxace a má vám přinášet terapeutický účinek. To je hlavní důvod, proč se koupě vířivky bez zkoušení spojuje s velkým rizikem. Proto je důležité, stejně jako v případě auta, být náročný.

 


Pro vaši spokojenost si vířivku před koupí vyzkoušejte!

 

A poslední radou jak si bezpečně vybrat vířivku do vaší zahrady je:

4. Relaxační a terapeutická masáž vířivky do zahrady

Pro tuto radu platí totéž jako při předchozí radě, ale při zkoušení buďte ještě důslednější. Nepodceňte při výběru vířivky do zahrady kvalitu, přínos a regulovatelnost terapeutické masáže a relaxační masáže. A proto vířivky zkoušejte, zkoušejte, zkoušejte a kupujte, až budete všichni ve vaší rodině spokojení. Protože jinak se vám může stát, že vaše vířivka v zahradě bude jen ozdobou a peníze za ni vám už nikdo nevrátí. A to přece nechcete.

Nezapomeňte na naše čtyři rady, abyste si i vy mohli takto užívat svou novou vířivku!

 

viřivka do zahrady

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na +421 908 722 270

anebo na info@virivkysaunybazeny.sk!