Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Sledujte nás na sociálních sítích!

Facebook ikona

naše nejlepší ponuka

naše cena 169 990 Kč
naše cena 175 490 Kč
naše cena 296 865 Kč

20. 06. 2018

4 způsoby, jak vířivka pomáhá zlepšit stav vaší pokožky

 

virivka a pokozka

 

 

Koupel ve vířivce je jedním ze skvělých způsobů, jak můžete udržovat své tělo zdravé. Ale víte, že vířivka hraje významnou roli i v tom, že vám pomáhá dosáhnout zářivé pokožky a takovou ji i udržet?


Objevte nyní 4 způsoby, jak vířivka pomáhá zlepšit stav vaší pokožky.

 

1. ELIMINUJE TOXINY
Velkým přínosem pravidelné koupele ve vířivce je zlepšení cirkulace těla. To je skvělé nejen pro vaše svaly, ale i pro vaši pokožku. Zvýšený průtok krve vám pomáhá eliminovat škodlivé toxiny, které vaše tělo nahromadí, a umožňuje tak vašim buňkám zbavit se nadbytečného odpadu, který se projevuje na kůži!


2. OTEVÍRÁ NAŠE PÓRY
Asi víte, že vaše pokožka je schopná léčit se a přijímat péči lépe, když jsou póry
otevřené. Pravidelná koupel ve vířivce a pára z teplé vody otevírají vaše póry a udržují tak vaší pleť čistou, zdravou a zářivou.


3. ELIMINUJTE STRES
Všichni dobře víme, jak přílišný stres ovlivňuje i stav pokožky. Vířivka vám poskytuje
optimální prostředí na snížení stresu tím, že pomáhá vašemu tělu přirozeně uvolňovat endorfiny a vstoupit do meditačního stavu.


4. PŮSOBÍ JAKO HLOUBKOVĚ ČISTICÍ LÁTKA
Když se vaše tělo potí, pomáhá to smýt mrtvou kůži a bakterie, zatímco zásobí pokožku základními živinami a minerály. Takto vám pomáhá udržovat strukturu kolagenu v podkoží, bojuje proti vráskám a dokonce pomáhá bojovat s akné a celulitidou.


Pamatujte však, že pokud chcete vidět co nejpozitivnější účinky z vířivky, musíte dbát na čistou a zdravou vodu ve svých vířivkách a používat nejlépe bezchlorovou chemii. Vířivku byste neměli používat déle než 30 minut. V opačném případě se totiž vystavujete dehydrataci pokožky!


Skvělou variantou je pro vás taktéž vířivka MARQUIS s MICROSILKEM, který výhody pro vaši pokožku ještě znásobí. Více jsme o této skvělé kombinaci napsali zde, přečtěte si o ní nyní ještě více!


V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na +421 908 722 270
nebo na info@virivky-swimspa.sk!