Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

20. 06. 2018

4 způsoby, jak vířivka pomáhá zlepšit stav vaší pokožky

 

virivka a pokozka

 

 

Koupel ve vířivce je jedním ze skvělých způsobů, jak můžete udržovat své tělo zdravé. Ale víte, že vířivka hraje významnou roli i v tom, že vám pomáhá dosáhnout zářivé pokožky a takovou ji i udržet?


Objevte nyní 4 způsoby, jak vířivka pomáhá zlepšit stav vaší pokožky.

 

1. ELIMINUJE TOXINY
Velkým přínosem pravidelné koupele ve vířivce je zlepšení cirkulace těla. To je skvělé nejen pro vaše svaly, ale i pro vaši pokožku. Zvýšený průtok krve vám pomáhá eliminovat škodlivé toxiny, které vaše tělo nahromadí, a umožňuje tak vašim buňkám zbavit se nadbytečného odpadu, který se projevuje na kůži!


2. OTEVÍRÁ NAŠE PÓRY
Asi víte, že vaše pokožka je schopná léčit se a přijímat péči lépe, když jsou póry
otevřené. Pravidelná koupel ve vířivce a pára z teplé vody otevírají vaše póry a udržují tak vaší pleť čistou, zdravou a zářivou.


3. ELIMINUJTE STRES
Všichni dobře víme, jak přílišný stres ovlivňuje i stav pokožky. Vířivka vám poskytuje
optimální prostředí na snížení stresu tím, že pomáhá vašemu tělu přirozeně uvolňovat endorfiny a vstoupit do meditačního stavu.


4. PŮSOBÍ JAKO HLOUBKOVĚ ČISTICÍ LÁTKA
Když se vaše tělo potí, pomáhá to smýt mrtvou kůži a bakterie, zatímco zásobí pokožku základními živinami a minerály. Takto vám pomáhá udržovat strukturu kolagenu v podkoží, bojuje proti vráskám a dokonce pomáhá bojovat s akné a celulitidou.


Pamatujte však, že pokud chcete vidět co nejpozitivnější účinky z vířivky, musíte dbát na čistou a zdravou vodu ve svých vířivkách a používat nejlépe bezchlorovou chemii. Vířivku byste neměli používat déle než 30 minut. V opačném případě se totiž vystavujete dehydrataci pokožky!


Skvělou variantou je pro vás taktéž vířivka MARQUIS s MICROSILKEM, který výhody pro vaši pokožku ještě znásobí. Více jsme o této skvělé kombinaci napsali zde, přečtěte si o ní nyní ještě více!


V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na +421 908 722 270
nebo na info@virivky-swimspa.sk!