Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

28. 09. 2018

7 rad: etiketa na zahradní párty s vířivkou

 

etiketa na paryty s virivkou


Právě jste si koupili novou vířivku a chcete uspořádat menší párty s přáteli? Nastavení několika pravidel zabrání nejasnostem či nepříjemnostem a vy si díky nim můžete užít skvělý čas strávený s přáteli a svou novou vířivkou!

1. Žádné fotografie!

Existují dva důvody, proč je toto pravidlo dobré. První je, že ne všichni vaši hosté můžou být OK s tím, že se zobrazí na internetu v plavkách během relaxování.

Druhým důvodem je skutečnost, že nemusí celý svět vědět, že právě na vašem dvoře je vířivka.

2. Vezměte si vlastní ručník!

Většina návštěvníků ví, že si má vzít plavky, ale určitě je dobré říct, že si mají přinést i vlastní ručník, když to očekáváte.

3. Nekrmte zlaté rybky!

Samozřejmě, že žádné zlaté rybky ve vířivce nemáte, a proto je dobré zavést pravidlo, aby se v okolí vířivky nejedlo - nepotřebujete krmit zlaté rybky. Mnoho oblíbených chuťovek, jako např. chipsy či keksy mají tendenci se rozmačkat, čímž můžou blokovat filtry atd.

4. Pozor na sklo!

Když už chcete v blízkosti vířivky nebo přímo v ní konzumovat nápoje, zapomeňte na sklenice!

5. Žádné kouření v blízkosti vířivky!

Taktéž se vyhýbejte kouření v blízkosti vířivky. Také popel umí nadělat nepříjemnosti.

6. Pozor na akryl!

V případě akrylové vany, na kterou svítí slunce, vířivku zakryjte termokrytem, pokud v ní právě nikdo není, protože přímé slunce akrylu vířivky škodí.

7. Ale hlavně se bavte!

Připravte oblíbenou hudbu a jídlo a užijte si svoji novou vířivku a skvělou zábavu se svými přáteli.

 

Jednoduše mějte RELAX A POHODU V POHODLÍ DOMOVA!

 

etiketa na zahradni party