Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Sledujte nás na sociálních sítích!

Facebook ikona

naše nejlepší ponuka

naše cena 175 490 Kč
naše cena 173 990 Kč
naše cena 296 865 Kč

09. 06. 2018

8 kroků, jak si užijete vířivky TOTAL HYDROTHERAPY naplno!

 

 

Přinášíme vám nové modely luxusních vířivek s názvem TOTAL HYDROTHERAPY za skvělé ceny pro váš jedinečný zážitek z hydromasáže a pro relax a pohodu v pohodlí domova. Jak si tuto vířivku užijete skutečně naplno, se dozvíte v tomto blogu.

 

KROK 1: Zahřejte si vaše tělo. Sedněte si na okraj vířivky nebo na vnitřní schůdek. Postupně se ponořujte do vody a pomalu začněte uklidňovat svou mysl, duši a tělo. Nechte své tělo absorbovat teplo, zlepší se vám oběh a uvolní klouby. Vychutnejte si očekávání hydromasáže.

KROK 2:Jemná masáž pokožky a svalů. Přesuňte se do křesla na to určeného, abyste měli ramena pod vodou. Vychutnejte si rozsáhlou masáž v oblasti zad a krku. Jedna multi-master tryska spolu se 4 dvourotačními tryskami vám poskytnou jemnou masáž. Mírná masáž stimuluje cirkulaci a dopravu tepla do tkaniva. Tím se uvolní vaše svaly a klouby. Hluboké dýchání se stimuluje. Napětí způsobené stresem nebo bolestí hlavy zmizí. Břišní a trávicí orgány jsou v pohybu a stimulují se jejich funkce.

KROK 3: Masáž ztuhlých svalů. Tzv. bouřková masáž je skutečným místem zábavy. Obě bouřkové trysky jsou umístěny ve strategicky důležitých místech v dolní části zad a dávají trupovým svalům velmi silnou masáž na páteř, ischiatický nerv a bederní kloub. Tato silná a přímá masáž rozmasírovává ztuhlé svalstvo a zmírňuje artritidu v kloubech. Zádové svaly, které jdou až do spazmy, napnuté ischiatické nervy a ztuhlé bederní klouby jsou vděčnými příjemci této masáže. Masáž by však neměla trvat více než 1 minutu. Tato masáž působí i na břišní orgány, hlavně na střeva, která se během ní třesou a hýbou. Pokud chcete, můžete přidat mikrotrysky, které se nacházejí na opačné straně, a můžete si tak zároveň užít masáž nohou. Pocit spokojenosti postupně přejde z vašich nohou i na tělo.

KROK 4: Masáž zad. Nyní je čas na středně silnou povrchovou masáž s rotujícími
supermasážními tryskami. Hlavní oblastí a největším problémem jsou záda s páteří,
obratli, lopatkami a rameny. Můžete si také vyměnit 6 super rotačních trysek
(v příslušenství) se směrovými tryskami a nasměrovat je na svá bolestivá a napnutá místa s hlubokou masáží. Podobně jako klasická metoda Shiatsu v tradiční čínské masáži. Ani vaše nohy nebudou zanedbané, multi-mikro trysky v kombinaci s 15 mikro tryskami na konci lehátka, které směřují přímo na nohy, vás intenzivně masírují - tímto způsobem se stimulují a posilňují vaše vnitřní orgány. Pobyt na lehátku se doporučuje asi na 6 minut.

KROK 5: Kyslíková koupel. Během odpočinku na lehátku vás masíruje i velká vzduchová tryska,hlavně na chodidlech a nohou. Prostřednictvím silné turbulence se jemné bublinky rozšiřují po celé vodě a potom přilnou k vaší pokožce a dodávají jí potřebný kyslík zvenku. Jemné bublinky dokonce způsobují jemný peeling povrchu pokožky. Doporučený čas pro tento krok jsou 2 minuty. A mimochodem, věděli jste, že 15minutový pobyt ve vířivce zvyšuje množství kyslíku v krvi asi o 10 procent? Je to skvělý způsob, jak si můžete okysličovat vaše orgány.

KROK 6: Vodní Shiatsu masáž. Po poměrně jemné masáži na sedátku přejdete na sedadlo s mikro tryskami. Tyto trysky pokračují v práci rotačních bouřkových trysek bublinkového lehátka, ale jsou více přímé a kladou větší důraz na oblast ramen. Pokud se ponoříte o něco hlouběji, masáž zahrne i vaše svaly krku a zadní část hlavy, dokonce i šlachy, které jsou bolestivé téměř v každém těle. K ramennímu kloubu se dostanete tak, že se pomalu pohybujete k tryskám a pomalu otáčíte svůj trup ze strany na stranu. Tato cílená masáž by měla trvat přibližně 2 minuty.

KROK 7: Unášení vodou. Jakmile se vířivka zastaví, nechte se unášet vodou. Zavřete oči, vychutnávejte si to nádherné teplo, klid a ztraťte se ve svém vnitřním světě. S touto hloubkovou relaxací odměníte své tělo za to, co pro vás denně dělá. Doporučujeme vám asi 2 minuty takové relaxace, ale pokud zapomenete na čas a prostor, vaše relaxace bude ještě intenzivnější!

KROK 8: Ochlazení. Když je voda teplejší než 37 °C, před odchodem byste se měli ochladit na schůdku/ochlazovacím sedadle asi 2 minuty předtím, než vyjdete ven. Na tomto místě je vaše tělo ještě napůl ponořené do vody a může si tak zvyknout na vzpřímenou pozici a chladnější venkovní teplotu. Dýchejte co nejvíce čerstvého vzduchu. Nechvátejte ven a klidně si dopřejte 15 minut odpočinku navíc. Problémy se spánkem a depresivní nálady se rázem rozplynou - znovu se vám bude skvěle spát. Je to skvělý způsob, jak se dostat zpět do kondice a být odpočinutý a připravený na další den.Chcete si i vy užívat hodiny nekonečných hydromasáží v luxusní vířivce TOTAL
HYDROTHERAPY? Vyberte si pro sebe tu pravou vířivku! Najdete je zde - klikněte sem!

V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na 0908 722 270
nebo na info@virivky-
swimspa.sk!