Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

09. 06. 2018

8 kroků, jak si užijete vířivky TOTAL HYDROTHERAPY naplno!

 

 

Přinášíme vám nové modely luxusních vířivek s názvem TOTAL HYDROTHERAPY za skvělé ceny pro váš jedinečný zážitek z hydromasáže a pro relax a pohodu v pohodlí domova. Jak si tuto vířivku užijete skutečně naplno, se dozvíte v tomto blogu.

 

KROK 1: Zahřejte si vaše tělo. Sedněte si na okraj vířivky nebo na vnitřní schůdek. Postupně se ponořujte do vody a pomalu začněte uklidňovat svou mysl, duši a tělo. Nechte své tělo absorbovat teplo, zlepší se vám oběh a uvolní klouby. Vychutnejte si očekávání hydromasáže.

KROK 2:Jemná masáž pokožky a svalů. Přesuňte se do křesla na to určeného, abyste měli ramena pod vodou. Vychutnejte si rozsáhlou masáž v oblasti zad a krku. Jedna multi-master tryska spolu se 4 dvourotačními tryskami vám poskytnou jemnou masáž. Mírná masáž stimuluje cirkulaci a dopravu tepla do tkaniva. Tím se uvolní vaše svaly a klouby. Hluboké dýchání se stimuluje. Napětí způsobené stresem nebo bolestí hlavy zmizí. Břišní a trávicí orgány jsou v pohybu a stimulují se jejich funkce.

KROK 3: Masáž ztuhlých svalů. Tzv. bouřková masáž je skutečným místem zábavy. Obě bouřkové trysky jsou umístěny ve strategicky důležitých místech v dolní části zad a dávají trupovým svalům velmi silnou masáž na páteř, ischiatický nerv a bederní kloub. Tato silná a přímá masáž rozmasírovává ztuhlé svalstvo a zmírňuje artritidu v kloubech. Zádové svaly, které jdou až do spazmy, napnuté ischiatické nervy a ztuhlé bederní klouby jsou vděčnými příjemci této masáže. Masáž by však neměla trvat více než 1 minutu. Tato masáž působí i na břišní orgány, hlavně na střeva, která se během ní třesou a hýbou. Pokud chcete, můžete přidat mikrotrysky, které se nacházejí na opačné straně, a můžete si tak zároveň užít masáž nohou. Pocit spokojenosti postupně přejde z vašich nohou i na tělo.

KROK 4: Masáž zad. Nyní je čas na středně silnou povrchovou masáž s rotujícími
supermasážními tryskami. Hlavní oblastí a největším problémem jsou záda s páteří,
obratli, lopatkami a rameny. Můžete si také vyměnit 6 super rotačních trysek
(v příslušenství) se směrovými tryskami a nasměrovat je na svá bolestivá a napnutá místa s hlubokou masáží. Podobně jako klasická metoda Shiatsu v tradiční čínské masáži. Ani vaše nohy nebudou zanedbané, multi-mikro trysky v kombinaci s 15 mikro tryskami na konci lehátka, které směřují přímo na nohy, vás intenzivně masírují - tímto způsobem se stimulují a posilňují vaše vnitřní orgány. Pobyt na lehátku se doporučuje asi na 6 minut.

KROK 5: Kyslíková koupel. Během odpočinku na lehátku vás masíruje i velká vzduchová tryska,hlavně na chodidlech a nohou. Prostřednictvím silné turbulence se jemné bublinky rozšiřují po celé vodě a potom přilnou k vaší pokožce a dodávají jí potřebný kyslík zvenku. Jemné bublinky dokonce způsobují jemný peeling povrchu pokožky. Doporučený čas pro tento krok jsou 2 minuty. A mimochodem, věděli jste, že 15minutový pobyt ve vířivce zvyšuje množství kyslíku v krvi asi o 10 procent? Je to skvělý způsob, jak si můžete okysličovat vaše orgány.

KROK 6: Vodní Shiatsu masáž. Po poměrně jemné masáži na sedátku přejdete na sedadlo s mikro tryskami. Tyto trysky pokračují v práci rotačních bouřkových trysek bublinkového lehátka, ale jsou více přímé a kladou větší důraz na oblast ramen. Pokud se ponoříte o něco hlouběji, masáž zahrne i vaše svaly krku a zadní část hlavy, dokonce i šlachy, které jsou bolestivé téměř v každém těle. K ramennímu kloubu se dostanete tak, že se pomalu pohybujete k tryskám a pomalu otáčíte svůj trup ze strany na stranu. Tato cílená masáž by měla trvat přibližně 2 minuty.

KROK 7: Unášení vodou. Jakmile se vířivka zastaví, nechte se unášet vodou. Zavřete oči, vychutnávejte si to nádherné teplo, klid a ztraťte se ve svém vnitřním světě. S touto hloubkovou relaxací odměníte své tělo za to, co pro vás denně dělá. Doporučujeme vám asi 2 minuty takové relaxace, ale pokud zapomenete na čas a prostor, vaše relaxace bude ještě intenzivnější!

KROK 8: Ochlazení. Když je voda teplejší než 37 °C, před odchodem byste se měli ochladit na schůdku/ochlazovacím sedadle asi 2 minuty předtím, než vyjdete ven. Na tomto místě je vaše tělo ještě napůl ponořené do vody a může si tak zvyknout na vzpřímenou pozici a chladnější venkovní teplotu. Dýchejte co nejvíce čerstvého vzduchu. Nechvátejte ven a klidně si dopřejte 15 minut odpočinku navíc. Problémy se spánkem a depresivní nálady se rázem rozplynou - znovu se vám bude skvěle spát. Je to skvělý způsob, jak se dostat zpět do kondice a být odpočinutý a připravený na další den.Chcete si i vy užívat hodiny nekonečných hydromasáží v luxusní vířivce TOTAL
HYDROTHERAPY? Vyberte si pro sebe tu pravou vířivku! Najdete je zde - klikněte sem!

V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na 0908 722 270
nebo na info@virivky-
swimspa.sk!