Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

21. 08. 2018

Asi jste se už setkali se slovem SPA. Ale víte, co se za ním skrývá?

 

spa wellness virivka

 

 

Asi jste se už setkali se slovem SPA. Ale víte, co se za ním skrývá?
SPA v doslovném překladu znamená koupele, které se spojují s minerálními prameny, ale taktéž se v americké angličtině používá toto slovo i pro vířivky, které jinak najdete i jako hot tubs. Ale to není všechno - ve skutečnosti jde o akronym latinské fráze SANUS PER AQUAM - vodou ke zdraví.

 

Protože už v dávných antických časech lidé věděli o léčivých a léčebných účincích vody a o terapeutických účincích tepelného ošetření těla nebo masáže. A taktéž si byli vědomi toho, že když se tyto jednotlivé prvky zkombinují, mají na tělo mimořádně silný účinek. A přesně to dělá vířivka, která nám nabízí jedinečnou kombinaci vody, tepla a vzduchu.

 

Jedinečná síla vody způsobuje, že vaše tělo se cítí lehčí a nechá se unášet, a tím se postupně uvolňují vaše svaly, klouby a nervy. Teplo následně stimuluje cirkulaci rozšířením krevních cév a zvýšeným průtokem krve. Tato kombinace vody a tepla zvyšuje průtok krve do částí těla se slabou cirkulací. Zvýšený oběh má potom za následek lepší přepravu kyslíku, živin a dalších životně důležitých látek do orgánů, tkaniv a buněk.

 

Masážní trysky poskytují cílenou úlevu vašim problémovým oblastem, uvolňují napjaté svaly a zlepšují jejich oběh. Navíc vám masáž přináší tzv. pumpovací efekt, který posilňuje krevní oběh v hlubokém tkanivu a vnitřních orgánech.

 

Podívejme se nyní společně na 9 výhod hydroterapie, které získáte koupelí ve vířivce:

1. Oddechnete si od práce, rodiny a přátel.

2. Zpomalíte a dovolíte svému tělu regeneraci.

3. Podpoříte svůj krevní oběh, čímž pošlete více kyslíku a živin přes tělo až do buněk.

4. Stimulujete lymfatický systém a vaše tělo se tak zbaví toxinů.

5. Upravujete si tak hladinu serotoninu a zvyšujete další faktory, které způsobují, že se cítíte
dobře.

6. Uvolňují se chronické bolesti - artritida, ischias a svalové křeče.

7. Vykonává se peeling pokožky, který podporuje regeneraci buněk, uvolňuje póry a nabízí úlevu
pokožky.

8. Voda je jing a jang - když je vaše tělo ponořené do vody, nabízí vám skutečnou rovnováhu.

9. Léčbou teplem stimulujete krevní oběh a iniciujete proces čištění.

 

Pokud máte nějaké zdravotní problémy, případně jste těhotná, vždy se obraťte na svého lékaře, abyste prokonzultovali případné kontraindikace!

 

P.S.: Abyste si znásobili své pozitivní pocity z koupele, doporučujeme vám zvolit SpaBalancer pro péči o vodu ve své vířivce, swim spa nebo bazénu. A to nejen z toho důvodu, že chlorová dezinfekce negativně ovlivňuje vaši pokožku, ale taktéž proto, že sada péče o vodu značky SpaBalancer snižuje množství stráveného času péčí o vodu na minimum, a tak si ušetříte kopu starostí a času, který můžete věnovat sobě, relaxu a rodině.

 

V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na 0908 722 270 nebo na info@virivky-swimspa.sk!