Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

12. 06. 2018

Blahodárná terapie teplou vodou - pozitivní účinky hydroterapie (vířivky)

 

 

 

Od dávných antických dob se teplá voda používá pro své blahodárné účinky na podporu
všeobecného zdraví a pohody člověka. To, co nám dnes dokazují výsledky medicínského výzkumu, už dávno předtím poznali Řekové, Římané či Japonci a další.

 

Teplá voda má uklidňující účinky, obnovuje vaše tělo, mysl a ducha. Což v dnešní hektické době určitě každý ocení. Ale na rozdíl od dávných civilizací, kdy lidé buď žili v blízkosti horkých pramenů nebo stavěli drahé koupele, aby si mohli vychutnat pozitivní účinky hydroterapie, dnes díky vířivkám máte kdykoliv přístup k léčivé síle vody, a to přímo u sebe doma.

 

Všechny vířivky v naší nabídce jsou ergonomicky navrženy tak, aby vám poskytovaly dokonalý zážitek z hydroterapie. Poskytnou vám dokonalé pohodlí během toho, co je vaše tělo obklopeno hojivými a regeneračními proudy teplé vody. Vy si vychutnáváte ležení v teplé vodě, skvělou masáž a únik ze světa každodenních starostí.

 

Síla teplé vody spolu s unikátními masážními systémy vám tak poskytne úlevu od mnohých zdravotních neduhů. Jako například:
- stres
- artritida
- poruchy spánku
- cukrovka
- bolest kloubů
- bolest svalů

 

Více se o nich dozvíte zde.

 

 

 

A co více, abyste si skutečně svou vířivku užili, v naší nabídce jsme vsadili jen na kvalitní produkty od špičkových producentů z USA, Kanady či Evropy, kteří vířivky vyrábějí už několik desetiletí, a tak mají spokojené zákazníky po celém světě. Jen tak totiž může být naše motto RELAX A POHODAV POHODLÍ DOMOVA do puntíku splněno.


Rádi vám pomůžeme s výběrem té správné vířivky pro vás, zdarma a nezávazně,
kontaktujte nás na info@virivky-swimspa.sk nebo +421 908 722 270!