Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

20. 06. 2018

Co musím vědět dříve, než si vyberu vířivku? Aneb 7+2 užitečné rady, jak si vybrat vířivku a nelitovat svého výběru ani po letech!

 

jak si vybrat virivku

 


Když člověk zvažuje koupi nového auta, telefonu, notebooku nebo čehokoliv jiného,
většinou má 
o těchto zařízeních jakž takž přehled, rozumí jim, nastuduje si novinky, porovnává důkladně jednotlivé produkty, zjišťuje si informace, ptá se na zkušenosti kamarádů, známých nebo rodiny. U vířivek tomu tak častokrát není, a to bohužel na vlastní škodu kupujících.

Většina lidí neví, že i mezi vířivkami jsou podstatné rozdíly, a to jak v hydromasáži, ergonomii nebo izolaci, tak i v dostupnosti náhradních dílů a tak dále.

Jednoduše řečeno, koupě vířivky je INVESTICE - do vlastního zdraví a relaxu! Není to nákup levného bazénku z hobby marketu. Blog o tomto tématu najdete zde.


virivkaVířivky dnes můžete dostat ve všech tvarech a velikostech. Jakmile se rozhodnete, že jste připraveni si jednu pořídit domů i vy, je mimořádně důležité, abyste se sami sebe zeptali na důvody, proč si ji vlastně chcete pořídit. Je to proto, abyste si vířivku dokázali lépe vybrat, taktéž jako si pro různé účely vybíráme různá auta či mobilní telefony.


jak si vybrat virivku

Hledáte vířivku na hydromasáž, kterou budete využívat jen vy a váš partner? Hledáte vířivku, kterou budete využívat hlavně během setkání s přáteli a rodinou? Chcete vířivku na relax nebo kvalitní hydromasáž? Kolik lidí ji bude využívat? Je důležité si ujasnit tyto důvody a poradit se o nich s prodejcem, aby vám dokázal správně pomoci s vaším výběrem, kterého nebudete litovat ani po letech.
Nyní se možná ptáte: a co místo, kam tu vířivku umístím? Říkáte si, nejprve si to promyslím, 
všechno připravím a potom se už jen s prodejcem poradím, která vířivka mi tam bude sedět. Je však potřeba si uvědomit, že si tak značně omezíte možnost výběru vířivky už na začátku.

Nejprve si vyberte vířivky nebo aspoň modelovou řadu či značku, jejíž ergonomie a hydromasážní systém vám vyhovují, potom se podívejte na prostorové možnosti a podle toho vybírejte vířivku. Není nic horšího než zjištění, že místo, které jste připravili, je pro vaši vysněnou vířivku nevhodné, ale na druhou stranu se to dalo řešit a všechno by bylo v pořádku. Jenže když už je jednou místo připravené, bude vám líto ho měnit, a to ať kvůli finančním prostředkům, které jste na to vynaložili, tak kvůli času, který vám tato příprava zabrala. Proto nejprve vybírejte vířivku, potom místo.

 
Každou vířivku z naší nabídky můžete umístit do interiéru i do exteriéru. Výběr je potom úplně na vás, ale my osobně jsme za celoroční využívání vířivky na dvoře nebo terase. Jen máloco se vyrovná pohledu z vířivky na noční oblohu. Navíc vevnitř či v létě si vířivku tak neužijete, jelikož ideální teplota pro účinky hydromasáže je aspoň 36,5 °C, ideálně 38,5 °C. Každá vířivka se potom dá vyhřát až do teploty 40 °C. A co více, v zimě si ještě užijete skvělý sauna efekt!


jak si vybrat virivku

 

Podívejme se nyní na to, které důležité atributy byste měli vzít v úvahu při koupi vířivky.

Jsou to:

- termokryt vířivky a tepelná izolace vířivky - 6 věcí, které byste měli vědět o termokrytech vířivek si přečtěte zde
- spotřeba energie vířivky
- ergonomie, tedy pohodlí ve vířivce
- kvalita a regulovatelnost hydromasáže

Poslední dva body si nejlépe otestujete tak, že si vířivku vyzkoušíte. U nás máte celoročně k dispozici 6-8 modelů napuštěných vířivek na vyzkoušení od různých výrobců, stačí si rezervovat termín na +421 908 722 270. Je to zdarma a nezávazně.

Více o těchto jednotlivých atributech, které třeba zkoumat při koupi vířivky, si přečtěte zde.

Taktéž je důležité neopomenout ani dostupnost náhradních dílů vířivek a jejich servis v
případě potřeby. Světoznámí a kvalitní výrobci, jako například MARQUIS nebo BEACHCOMBERjejichž historie má několik desetiletí, vám poskytnou náhradní díly na vířivky, které jsou i 20-30 let staré. Více o této problematice si přečtěte zde.


 

Vířivka, to není jen hydromasáž, je to kompletní terapeutické zařízení přímo u vás doma, které pomáhá s množstvím zdravotních problémů. Možnost aromaterapie a chromoterapie spolu s revolučním MicroSilkem z ní dělají doslova pramen mládí a skutečnou oázu RELAXU A POHODY V POHODLÍ DOMOVA.


jak si vybrat virivku

 

Mnoho informací? Rádi vám pomůžeme s výběrem té správné vířivky pro vás a na
vás necháme RELAX A POHODU V POHODLÍ DOMOVA. Kontaktujte nás na +421 908 722 270!