Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

28. 09. 2018

Jak se postarat o vířivku před dovolenou?

 

jak se postarat o virivku pred dovolenou

 

Víme, že odjezd na dovolenou je častokrát hektický a kontrolní seznam způsobuje skličující pocity. A do toho všeho máte ještě na dvoře vířivku a chtěli byste, aby byla po dovolené stále udržovaná a připravená na váš návrat, že?

Potěšíme vás, protože udržet vířivku během dovolené ve funkčním stavu je s prostředky SpaBalancer omnoho jednodušší, než byste čekali.

Pustíme se nyní do krátkého rychlokurzu, jak vířivku správně před dovolenou připravit, pokud NEPOUŽÍVÁTE prostředky SpaBalancer.

Pokud jedete na krátkou dovolenou, tedy dovolenou kratší než 7 dní, je příprava vířivky jednoduchá.

1. Změřte a nastavte pH a podle potřeby i alkalitu.
2. Důkladně vyčistěte filtr nebo ho vyměňte za čistý.
3. Přidejte šokové množství dezinfekčního prostředku, který používáte.
4. Ujistěte se, že termokryt je na vaně správně položený, drží na svém místě a je zapnutý.

Tak zabezpečíte čistou vodu před nečistotami zvenku a zachytáváním páry ušetříte náklady na
energie.

Pokud POUŽÍVÁTE SpaBalancer, který se běžně dávkuje jednou týdně, tak nedělejte vůbec nic, jen dejte běžnou týdenní dávku. Pokud jste, řekněme, dávali dávku před dvěma-třemi dny a odjíždíte na dovolenou, tak nemusíte dávat vůbec nic, akorát, jak se říká, pro klid v duši nalijte do vířivky 20 ml prostředku ULTRASHOCK nebo DUOZON.

Podívejme se nyní spolu na to, jak připravit vířivku před dlouhou dovolenou, tj. více než 7 dní, pokud ještě NEPOUŽÍVÁTE prostředky SpaBalancer.

1. Změřte a nastavte pH a podle potřeby i alkalitu.
2. Důkladně vyčistěte filtr nebo ho vyměňte za čistý.
3. Přidejte šokové množství dezinfekčního prostředku, který používáte.
4. Pokud můžete, požádejte svého souseda, aby po pár dnech přišel, zkontroloval pH a přidal potřebnou
chemii do vířivky.
5. Ujistěte se, že termokryt je na vaně správně položený, drží na svém místě a je zapnutý.


Pokud POUŽÍVÁTE prostředky SpaBalancer, je v zásadě jedno, jestli jedete na 7 dní nebo na měsíc. Voda ve vířivce vám vydrží, pokud dodržujete běžné týdenní dávkování, stačí před odchodem přidat do vody 20 - 30 ml prostředku ULTRASHOCK nebo DUOZON a popřípadě podle potřeby vyčistit filtr.

Vidíte ten rozdíl v péči o vodu? S prostředky SpaBalancer je to lehké a jednoduché. A tak, pokud dodržíte tyto jednoduché kroky, vás bude po dovolené čekat ve vířivce čistá voda. Takže i v případě, že hodně cestujete, vlastnictví a udržování vířivky by nemělo vést k novým dobrodružstvím. Stačí, když uděláte správnou přípravu, a budete mít svou vlastní soukromou dovolenou každý den přímo u sebe doma, když se vrátíte z dovolené nebo cest.

V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na info@virivky-swimspa.sk nebo na 0908 722 270!