Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

13. 06. 2018

Jak vířivka zlepší váš spánek?

 

Jak vířivka zlepší váš spánek?

 

 

Vstát ráno během pracovního týdne není vždy jednoduché, zvlášť v případě, že jste neměli klidný spánek. Na druhou stranu však víme, že spánek je pro člověka důležitý, je to způsob, jak se váš mozek a tělo připravují na další den. Dobrý spánek podmiňuje vaši schopnost učit se, řešit problémy či dělat rozhodnutí, která jsou pohotová a bystrá.

V ideálním případě byste si měli dopřát každou noc 8-10 hodin nepřerušeného, hlubokého spánku, ale bohužel, jak víme, není to naše každodenní realita. Svůj čas se snažíte rozdělit mezi práci, rodinu a společenský život a častokrát vám na úkor toho zbyde méně času na tak důležitý spánek.

Jedním z osvědčených postupů na zlepšení spánku je vodoléčba ve vířivce.

Jak to funguje?

Ponořením těla do horké vody je vyvolán hluboký pocit uvolnění a zvýšení tělesné teploty. Tento pocit potom zlepšuje cirkulaci a pomáhá tělu uvolňovat endorfiny, které vám umožňují relaxovat a usnout nejen rychleji, ale pomůžou vám také spát klidně během celé noci. A proto budete ráno čerství a plní energie do nového dne.

A tak příště, když budete chtít večer sledovat televizi, popřemýšlejte raději o koupeli ve
své vířivce, která vám pomůže zlepšit stav vašeho těla a mysli.

Zlepšete svůj spánek i vy, pokud ještě nemáte vířivku, vyberte si ji nyní!