Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

13. 09. 2018

Kam umístit vířivku?

 

 

Vybíráte si vířivku a ptáte se, kam ji umístit? Zvažujete ideální místo pro svou vířivku? Je něco, co byste měli vědět dříve, než si jacuzzi koupíte?

Podívejme se společně na odpovědi na vaše otázky, které jsou nezanedbatelné při výběru té správné vířivky pro vás a je dobře, že se nad nimi zamýšlíte.

 

Velká většina vířivek se ve všeobecnosti u nás i v zahraničí instaluje venku. Samozřejmě všechny vířivky z naší nabídky můžete využívat i jako interiérové vířivky.

 

K instalaci vířivky vevnitř zvažte, jestli máte vhodné dveře, aby se tam vířivka dostala a jestli je podlaha na udržení vířivky dostatečně pevná. Vířivka pro 3 osoby, která je naplněná vodou, má váhu asi 1360 kg.

 

Dále je potřebné zvážit odpovědi na následující otázky.

 

1. Jak chci vířivku využívat?
Je potřebné zvážit, jestli je vaším hlavním cílem zábava, zdraví, vlastní wellness nebo klidné místo na relax. Tento účel je potřebné zvážit při výběru perfektní vířivky pro vás a jejím následném umístění do vaší domácnosti.

2. Kolik soukromí při relaxování ve vířivce očekávám a potřebuji?
Instalace vířivky v prostoru, kde máte soukromí, zvýší vaše zážitky z ní. Při umístění vaší jacuzzi zvažte tedy místo, které poskytuje přirozeně soukromou a útulnou atmosféru, jako například místa, která jsou krytá vyššími rostlinami.

Pokud je něco takového možné, tento problém může vyřešit instalace modulárních systémů stěn nebo panelů.

 

kam umistit virivku

 

3. Kam je nejvhodnější vířivku umístit?
Čím blíže k vašemu domu vířivka bude, tím víc můžete očekávat, že ji budete využívat. Pokud zvažujete umístit vířivku na podlahu, ujistěte se, že vámi vybraná vířivka je vhodná pro danou podlahu z hlediska její nosnosti.

Terasa je také skvělá možnost pro instalaci vířivky. Pozor však v případě, že nad ní máte střechu, protože z vířivky se vypařuje relativně velké množství vody a je proto lepší, když je nad ní otevřený prostor.

4. Jaký chci mít z vířivky výhled?
Výhled je jednou z důležitých věcí při hledání toho správného místa pro vaši vířivku.

5. Důležité také je, aby poloha vířivky umožňovala její dokonalé vypuštění.

6. Před instalací vířivky zvažte okolí z hlediska počasí.
Zamyslete se nad tím, jestli bude vaše vířivka umístěna na přímém slunci, jestli potřebuje ochranu před větrem v chladných večerních hodinách, v zimě a podobně.

Abyste si vířivku užili skutečně během celého roku, zvažte důkladně její okolí ještě před samotnou instalací.

7. Je v blízkosti vířivky vhodný zdroj elektrické energie?
Po zvážení těchto otázek a výběru té správné vířivky na vás zůstává už jen RELAX A POHODA V POHODLÍ DOMOVA.

Taktéž vám doporučujeme si před koupí vířivky přečíst i e-book, který jsme pro vás připravili na téma: 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než koupíte vířivku, aby vaše INVESTICE nebyly jen peníze vyhozené ven oknem! Najdete ho zde.


S výběrem té správné vířivky vám rádi pomůžeme, kontaktujte nás a rezervujte si ještě dnes termín na zkoušení vířivek na 0908 722 270 nebo na info@virivky-swimspa.sk!