Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

13. 06. 2018

Kolik míst ve vířivce vlastně potřebuji?

 

kolik mist ve virivce vlastne potrebuji

 

Vířivky můžete dnes dostat ve všech tvarech a velikostech. Jakmile se rozhodnete, že jste připraven si jednu pořídit domů i vy, je mimořádně důležité, abyste se sami sebe zeptali na důvody, proč si ji vlastně chcete pořídit.

 

Je to relaxace?

 

Chcete zmírnit stres či bolest svalů?

 

Zábava, jako doplněk garden párty s přáteli či letní rodinné grilovačky?

 

kolik míst ve virivce vlastne potrebuji

 

Pokud označíte vaši primární motivaci pro koupi vířivky, zvolíte si pak lépe i správný počet míst.

A nezapomeňte ani na fakt, že počet sedadel ovlivní i velikost vany, takže budete muset vědět, kam vanu chcete umístit, abyste si vybrali správně i podle rozměrů.

Několik faktů, které byste určitě měli zvážit a vědět před koupí vířivky:

1. KDO BUDE VÍŘIVKU POUŽÍVAT?

Není důležité zvážit jen počet lidí, kteří ji budou pravidelně používat, ale i to, jak se bude vířivka používat během střetnutí s rodinou či přáteli. Kolik místa na nohy tam je? Jak blízko jsou jednotlivá sedadla? Je jedno ze sedadel lehátko, které je skvělé pro vodoléčbu, ale nepříjemné pro větší skupiny?

 

Znovu popřemýšlejte nad tím, jak často bude vaše vířivka opravdu používaná na společenských setkáních. Pořádáte různá posezení často? Máte velkou rodinu?

 

Pokud jste však v domácnosti jen vy a váš partner a možná občas další pár, potom je vířivka pro 4 osoby možná všechno, co potřebujete.

2. NA JAKÝ ÚČEL CHCETE VÍŘIVKU POUŽÍVAT?

Ne všechny z nich se navzájem vylučují, ale pokud toužíte po odpočinku i vodoléčbě a taktéž po využívání vířivky na garden party, je dobré maximalizovat váš rozpočet na vířivku, aby skutečně splňovala všechno, co si přejete. Podívejte se na svůj rozpočet a zvažte, co je pro vás nejdůležitější při porovnávání jednotlivých vířivek.

3. KAM VÍŘIVKU UMÍSTÍTE?

Jednoduše řečeno, jde o to, kolik místa máte k dispozici a co chcete umístit okolo vířivky, kterou se chystáte nainstalovat u sebe doma. Pokud ji chcete umístit pod altán a chcete mít vířivku, která bude sloužit hlavně na garden párty, ujistěte se, že necháte okolo dostatek prostoru pro lidi, aby se pohodlně dostali dovnitř a ven ve větších skupinách a taktéž dostatek míst na jídlo a nápoje, které umístíte na nábytek poblíž vířivky.

 

kolik mist ve virivce vlastne potrebuji

 

Tipy na vířivky:

- pro hydromasáž - vířivky BEACHCOMBER a vířivky MARQUIS
- pro relax - například vířivky GARDEN BEAUTY, najdete je zde
- pro garden párty či velkou rodinu - jsou určeny vířivky pro 6 a více osob, například tato

 

V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na +421 908 722 270  
nebo na 
info@virivky-swimspa.sk!