Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

07. 06. 2018

Koupě vířivky je INVESTICE - do vlastního zdraví a relaxu!

 

koupe virivky investice do vlastniho relaxu

 

Nezapomínejte, že koupě vířivky je INVESTICE - do vlastního zdraví a relaxu! Není to nákup levného bazénku z hobby marketu. Proto jsme pro vás připravili tento blog, kde vám povíme, co byste před koupí vířivky rozhodně měli vědět.

Převážná část vířivek se prodává přes internet, obchodníci většinou uvedou jen to, co jim vyhovuje. Zvýrazňují to, co se dá jakž takž ověřit, ale mlčí o tom, co laik jen tak lehce nenajde. Ve většině případů hlavně všemožně tají původ vířivek, výrobce, skutečné provozní náklady vířivek a podobně. Jediné, co dělají aktivně, je to, že kupující lákají nízkou cenou a někdy až nedůvěryhodnými slevami. Koupěchtivý laik to jen uvítá, protože tito obchodníci dobře znají chování lidí, kteří často nevěnují dostatek času důkladnému výběru a zaměřují se jen na cenu. Vířivku chtějí hned teď, a když ještě najdou "super cenu", tak ve většině případů koupí. A když zjistí, že "své peníze vyhodili ven oknem", je už pozdě.

Proto nezapomínejte, že koupě vířivky je INVESTICE!

Koupí vířivky, při které pořádně nepoznáte:
výrobce vířivek, jeho historii, vývoj, výzkum, uplatněné patenty, vlastnické poměry ve firmě výrobce, kvalitu materiálů, které používá, využitelnost vířivek, zázemí dodavatele, možnost vyzkoušet si vířivku před koupí, dostupnost náhradních dílů, záruční a pozáruční servis, jste téměř s jistotou právě vyhodili své peníze ven oknem!

 

Proč?
Prodejci vířivek s nezveřejněným "rodokmenem" a s vymyšlenými názvy vířivek se chlubí "cizím peřím".

Vysvětlení: Většina z nich se opírá o renomované firmy z prostředí dodavatelů výrobcům vířivek. Hlavně o Aristech nebo Lucite - dodavatelé akrylátů, Balboa Water Group nebo Gecko - dodavatelé elektroniky, protože jiné nemají co napsat. Chybí historie, výzkum, vývoj, uplatněné patenty atd. Stejně jako každý výrobce, tak i ti výše uvedení, mají různé kvality a výbavy. U těchto prodejců můžete téměř s určitostí čekat jen ty nejzákladnější.

Ale to samozřejmě není všechno, co dělá vířivku vířivkou tak, aby vám bezpečně a plně funkčně sloužila desetiletí.

Koupí "neznámé vířivky" riskujete vysoké celkové provozní náklady někdy i více než 200 € měsíčně a velmi krátkou životnost vířivky!!!

Celkové nepohodlí ve vířivce, nedokonalou hydromasáž, vysoké nároky na péči o vodu, což vám zabere dost času. O tuto vířivku se musíte starat, i když ji nepoužíváte, až nakonec na tuto nepohodlnou vířivku s nepříjemnou a nedokonalou hydromasáží, která navíc vyžaduje jen péči, zanevřete a přestanete ji používat dříve, než se sama rozbije.

Vaše INVESTICE - vaše peníze, ať už 5000 €, 6000 € nebo 7000 € vyletěly právě ven
oknem. A to v tom lepším případě.

Možná se totiž budete snažit tuto nedokonalou INVESTICI - vířivku zachránit, i když se v ní nebudete cítit pohodlně, nebude vám poskytovat dokonalý relax a hydromasáž, budete se o ní muset stále starat, ale i tak vám bude líto těch peněz, které jste za ni zaplatili a co už "sežrala" na provozních nákladech, a tak se rozhodnete investovat ještě do oprav, servisních techniků, předražených náhradních dílů a podobně. Věřte nám, že v takovém případě tím oknem vyhodíte ještě o pár tisíc eur více a výsledek žádný, jen ještě vyšší ztráta.

Když to všechno spočítáte, zjistíte, že kdybyste si všechno prověřili na začátku, zaplatili byste za vířivku sice více, ale byli byste bez starostí a užívali si luxus pohodlné vířivky s dokonalou hydromasáží a zanedbatelnými provozními náklady.

V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na 0908 722 270 nebo na info@virivky-swimspa.sk!

Před koupí vířivky vám doporučujeme přečíst si i e-book, který jsme pro vás připravili na téma: 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte vířivku, aby vaše INVESTICE nebyly jen peníze vyhozené ven oknem! Najdete ho zde - klikněte sem!