Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

18. 09. 2018

Může osvětlení ve vířivce skutečně zlepšit vaši náladu?

 

 

 

 

Osvětlení může změnit všechno. Poznáte to, ať už jdete do špatně osvětleného prostoru nebo naopak ven. Stačí, abyste zjistili, že slunce nesvítí, a celá vaše nálada se úplně změní. Ale víte, že existuje celá věda o tom, jak osvětlení ovlivňuje naše zdraví?

 

Tato věda se nazývá chromoterapie a měří vliv barev při udržování rovnováhy vašeho těla a mysli nebo její vyrovnávání. Terapeutické přínosy vířivek Beachcomber s jejich osvětlením Everlite Moodlighting, které byly speciálně navrženy s těmito principy si určite zamilujete.

 

Podívejme se nyní na to, jak vám barevná světla ve vířivkách Beachcomber pomáhají dostat se zpět do perfektní harmonie.

 

MODRÁ: Redukuje stres
Teplé modré světlo ve vaší vířivce vytvoří klidné prostředí, které sníží stres a uklidní vaši mysl.

 

ZELENÁ: Cesta k vnitřnímu klidu
Zelená se považuje za poskytovatele komfortu a harmonie. Je to další barva, která uvolní vaši mysl a pomůže vám najít vnitřní klid.

 

FIALOVÁ: Najděte svůj zen
Odstín nepřekonatelného klidu, fialová nejen, že pomáhá uklidnit a uvolnit vaše svaly, ale bylo také prokázáno, že poskytuje meditativní vlastnosti, které vám pomůžou vstoupit do hlubšího a uvolněnějšího stavu.

 

RŮŽOVÁ: Zaktivizujte se
Růžová aktivuje a odstraňuje nečistoty v krevním řečišti a dodává mladistvou energii. Taktéž vám pomáhá dostat se do kontaktu s vašimi skutečnými pocity, pomáhá vám najít sebelásku a porozumění.

 

TYRKYSOVÁ: Cítíte ospalost?
Tento odstín pomáhá zvyšovat citlivost a intuici a zvýší schopnost upadnout do hlubokého spánku tím, že uvolní pocity stresu.

 

ČERVENÁ: Zvyšuje pumpování krve
Předpokládá se, že zvyšuje puls, zvyšuje krevní tlak a zvyšuje rychlost dýchání. Červená také podporuje funkce oběhu a nervového systému.

 

BÍLÁ: Uklidňující regenerace
Možná se vám to nezdá, ale bílá je skvělá barva, která vám přináší chladné a uklidňující prostředí během koupání ve vířivce Beachcomber. Kombinace chromoterapie s pozitivními účinky hydroterapie dělá Beachcomber nepřekonatelným místem na dobití baterek, relaxaci a udržení vašeho těla a mysli v dokonalém zdraví!