Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

08. 08. 2018

Potřebuji k vířivce i pergolu?

 

virivka s pergolou

 

Možná jste i vy při hledání té správné vířivky pro sebe natrefili na obrázky vířivek s pergolou. A tak u vás vyvstaly dvě základní otázky. Potřebuji ji i já? Jaké to má výhody?

 

Když jste se už rozhodli, že si koupíte vířivku, tak se určitě zamýšlíte i nad tím, kam ji umístíte, aby perfektně zapadla do vašeho domu. Pokud chcete, aby se z vířivky stala skutečná hvězda vašeho domu, je investice do pergoly věc, kterou byste měli zvážit.

 

Tato architektonická konstrukce může přinést působivý prvek do vaší zahrady. Pergola bude ústředním bodem pro celkový vizuál vaší zahrady, a tím vám může pomoci ukotvit prostor. Taktéž umožní přidání přírodních elementů, jako například popínavé či jiné rostliny.Navrch můžete umístit nepromokavou látku nebo tenký, průsvitný plast pro další ochranu. Tímto způsobem zajistíte, že vaše vířivka bude maximálně využitá v každém počasí, a to během celého roku.

 

Další výhodou pergoly na otevřených terasách a dvorech je dostatečné soukromí od sousedů. Není nic horšího, než jít do vířivky, abyste si konečně po celém dni oddechli či vychutnali čas se svými blízkými, a potom se dívat na sousedy. V závislosti na stylu pergoly si potom můžete pomocí rostlin, které umístíte po stranách, vytvořit skutečnou oázu relaxu a pohody v pohodlí domova, který vás zároveň chrání před nechtěnými diváky.

 

Pokud plánujete zorganizovat párty, taktéž vám dodá nový prostor na posezení mimo vířivku a další prostor pro skladování všech nevyhnutelností a ručníků.

 

Při hledání té správné pergoly k vířivce nezapomeňte na to, aby s vaším domovem a samotnou vířivkou dobře ladila. Vytvoříte si tak jednotný a estetický vzhled. A nezapomeňte zohlednit ani okolí vířivky.

 

V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na 0908 722 270 nebo na info@virivky-swimspa.sk!