Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

08. 08. 2018

Servis vířivek - náhradní díly vířivek

 

servis virivek

 

Koupit si vířivku není všechno. Důležité je i nezapomenout na budoucí servis vířivek a přístupnost k jejich náhradním dílům. Pro servis vířivek volejte na 0908 722 270! Investici do kvalitní vířivky považujeme vždy za dobrou a co se týče venkovní vířivky, dokonce za výbornou. Mít doma kvalitní vířivku, která je rodině stále k dispozici, je úžasná věc. Možná se to na první pohled nezdá, ale skutečně se jedná o rodinné multifunkční zařízení.

 

Rodinná vířivka vám poskytne dokonalé chvíle relaxu po každodenním shonu. Poskytne úžasnou terapii proti bolestem nebo po sportovních aktivitách. Taktéž vám poslouží jen tak pro zábavu jako jedinečná a skvělá součást takzvaných zahradních párty či při posezeních s rodinou a přáteli.

 

Tak tohle je ta pěkná stránka věci, tedy, když všechno jde, jak má. Nemožno ji však přirovnat k ledničce nebo mikrovlnce. Jsou spíše jako auta. Dokud slouží, je všechno v nejlepším pořádku. Pokud dojde k poruše, automaticky voláme servis. Auta jsou však ve výhodě, téměř na všechny značky, které u nás po cestách jezdí, je zabezpečený servis a náhradní díly.


A co myslíte? Jak je to s vířivkami? Ty jsou na tom hůř. V mnoha případech tomu není jako u aut.

 

 

Z tohoto důvodu vám doporučujeme, abyste při koupi vířivky kromě jejích parametrů, kvality izolace, kvality termokrytu, instalace, trysek či kvality celkového zpracování, pohodlí ve vířivce, výšky celkových nákladů provozu a nevyhnutelně požadované péči o vířivku, NEZAPOMNĚLI ANI NA MOŽNOST KVALITNÍHO A DOSTUPNÉHO SERVISU.

 

Jsme toho názoru, že byste si nekoupili ani auto, které se vám sice líbí a je relativně levné, ale na druhou stranu není velmi pohodlné ani praktické a taktéž má vysokou spotřebu, musíte se o něj starat a zároveň je servis omezený až nedostupný. To nechce nikdo.

A víte, co je ještě důležitější než toto? Bez čeho bude i ten nejlepší servisní technik bezradný? Náhradní díly vířivek.

Náhradní díly vířivek a ich dostupnost

 

Na tento fakt nezapomínejte nikdy, když u vás dojde k rozhodnutí, že chcete investovat do vlastní vířivky, ať už pro soukromé nebo veřejné použití.

Nezapomínejte na to, že je důležité to, kolik let po koupi vířivky budou náhradní díly na vaši vířivku dostupné u jejího výrobce a ne to, kolik jich má na skladě daný prodejce v současnosti.

A proto nedejte na ubezpečující slova od prodejců, kteří jsou převážně jen zaměstnanci, takže jsou placeni od prodejů. Tito lidé můžou dnes prodávat vířivky a zítra něco jiného. I když se vám prodejce zdá sympatický a vířivka i se svou cenou se vám zamlouvá, nezapomeňte si všechno důkladně prověřit u nás nebo v zahraničí.

A tak jim ve většině případů nezáleží na vaší pozdější spokojenosti, třeba za 20 let. Na vaší spokojenosti po koupi vířivky skutečně záleží jen světoznámým značkovým výrobcům a jejich dealerům v jednotlivých zemích, kteří prosperují jen díky spokojeným klientům po celém světě.

Tito světoznámí a kvalitní výrobci, kteří mají několikaletou historii, vám poskytnou náhradní díly na vířivky, které jsou i 20-30 let staré. I když někdy nejde o původní díl, jelikož vývoj postupuje. Ale můžete se spolehnout, že vždy dostanete náhradní díl, který je už modernější, v mnohém i lepší a určitě jde o použitelný díl i do několik let starých modelů vířivek.

 

Nevyhnutelný servis vířivek

Pokud podceníte dostupnost servisu vířivek a jejich náhradních dílů kvůli tomu, že koupíte vířivku jen pro její výhodnou cenu, za pár let si uvědomíte, že vaše INVESTICE byly jen peníze vyhozené ven oknem.

 

A v tom horším případě na to přijdete ještě později, když do nejprve relativně levné vířivky investujete ještě další peníze za předražené náhradní díly a předražený servis.

 

No a jaký budete mít pak požitek ze své vířivky, která měla být vaším soukromým místem relaxu a pohody? Vůbec žádný, bude vytvářet jen stres, nervozitu nebo hádky o tom, kdo tu vířivku vlastně chtěl a proč právě tuto. Taková situace nastane, pokud už při koupi podceníte důležitou dostupnost servisu a náhradních dílů a u relativně levných vířivek to platí dvojnásob.

 

Proč právě relativně levných? Protože pokud se zdá levná, věřte, že bude ještě pořádně drahá. To je realita. Levné vířivky a drahý či na druhou stranu žádný servis.

 

Všechno začíná už instalací vířivky. Světoznámí a kvalitní výrobci nebo dealeři, kteří je v jednotlivých zemích zastupují, považují instalaci, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, bezplatný záruční servis, kvalifikovaný pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů za samozřejmost, jako neoddělitelnou součást každé vířivky, která se u nich vyrobí a prodá.

 

Instalace vířivky a její uvedení do provozu či zaškolení, jsou věci, které musí být udělané profesionálem.

 

Ten následně musí vystavit revizní zprávu o připojení vířivky. A co víc, každá vířivka má své takzvané rodné číslo. A tak je každý prodejce povinen vás zaregistrovat přímo u výrobce v jeho servisním centru.

 

A tím pádem si můžete být absolutně jisti, že i kdyby se něco stalo s vaším prodejcem, vy budete mít stále přístup k náhradním dílům či servisu. Tak si budete moci skutečně v pohodě a pokoji užívat relax a pohodu ve své vířivce.