Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Sledujte nás na sociálních sítích!

Facebook ikona

naše nejlepší ponuka

naše cena 169 990 Kč
naše cena 173 990 Kč
naše cena 296 865 Kč

23. 09. 2018

Vířivka a unavené nohy

 

virivka a unavene nohy

 

Vířivka je skvělý pomocník, pokud vás často trápí bolavé a unavené nohy. Ponořte se do teplé vody ve své vířivce po dlouhém a náročném dni v práci a užívejte si chvíle relaxu, které si zasloužíte.

Teplá voda má schopnost pomoct uklidnit vaše unavené svaly na nohou a snížit otoky z nekonečných hodin stání či chození v nepohodlné obuvi.

Víte, že v nohou máme více než 200 000 nervů, které nám pomáhají při chůzi a řízeném pohybu? Ve skutečnosti jsou právě nohy tím místem, kde na čtverečním centimetru najdete více nervových zakončení než kdekoliv jinde na těle.

Po dlouhém dni v práci se vám někdy nemusí chtít převléct do plavek a ponořit celé tělo do vířivky. Jednoduchým řešením proto je ponořit do vířivky jen své nohy.

 

virivka a unavene nohy


Nervy jsou důležitou součástí mechanismu zpětné vazby našeho těla. Proto stimulace nervů na nohou pomáhá uvolnit a zmírnit jakýkoliv stres vytvořený v jiných částech těla, kde se tyto tisíce nervů spojují. Výzkum zjistil, že masáž nohou, která trvá jen 5 minut, má úžasnou schopnost zrelaxovat vás a snížit vaše napětí.

Stimulací nervů pomocí reflexní masáže nohou poháněné tryskami vaší vířivky můžete zlepšit svou celkovou pohodu a náladu.

Pokud máte jakékoliv otázky, kontaktujte nás na info@virivky-swimspa.sk nebo na 0908 722 270!