Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

23. 09. 2018

Vířivka a unavené nohy

 

virivka a unavene nohy

 

Vířivka je skvělý pomocník, pokud vás často trápí bolavé a unavené nohy. Ponořte se do teplé vody ve své vířivce po dlouhém a náročném dni v práci a užívejte si chvíle relaxu, které si zasloužíte.

Teplá voda má schopnost pomoct uklidnit vaše unavené svaly na nohou a snížit otoky z nekonečných hodin stání či chození v nepohodlné obuvi.

Víte, že v nohou máme více než 200 000 nervů, které nám pomáhají při chůzi a řízeném pohybu? Ve skutečnosti jsou právě nohy tím místem, kde na čtverečním centimetru najdete více nervových zakončení než kdekoliv jinde na těle.

Po dlouhém dni v práci se vám někdy nemusí chtít převléct do plavek a ponořit celé tělo do vířivky. Jednoduchým řešením proto je ponořit do vířivky jen své nohy.

 

virivka a unavene nohy


Nervy jsou důležitou součástí mechanismu zpětné vazby našeho těla. Proto stimulace nervů na nohou pomáhá uvolnit a zmírnit jakýkoliv stres vytvořený v jiných částech těla, kde se tyto tisíce nervů spojují. Výzkum zjistil, že masáž nohou, která trvá jen 5 minut, má úžasnou schopnost zrelaxovat vás a snížit vaše napětí.

Stimulací nervů pomocí reflexní masáže nohou poháněné tryskami vaší vířivky můžete zlepšit svou celkovou pohodu a náladu.

Pokud máte jakékoliv otázky, kontaktujte nás na info@virivky-swimspa.sk nebo na 0908 722 270!