Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

18. 06. 2018

Vířivka vám pomůže zbavit se bolesti hlavy či migrény

 

ako vam virivka pomoze zbavit sa boletsi hlavy

 

Zatímco mnozí vnímají vířivky jen jako místo na čas strávený s rodinou či přáteli, vířivky pro vás mají i množství zdravotních výhod.

Je dokázáno, že vodoléčba ve vířivce snižuje krevní tlak, pomáhá vyléčit nachlazení, zlepšuje stav pokožky, pomáhá pacientům s artritidou, pohyblivostí, regenerací po sportovních výkonech či úrazech atd.

Kromě těchto a dalších výhod vám vaše vířivka pomůže zmírnit i bolesti hlavy.

Začněme s bolestmi hlavy

Napětí hlavy je způsobeno svalovými kontrakcemi v oblasti hlavy a krku. Dokonce i nejmenší bolest může mít za následek chronické bolesti hlavy, které můžou zabránit tomu, abyste ze svého dne vytěžili maximum. Ponoření do vířivky s výkonnými vodními hydromasážními tryskami v oblasti krku a zad umožňuje relaxaci svalů a pomáhá tak účinně eliminovat problém už při vzniku.

A co migrény?

Není nic horšího, než prožít den či dokonce více dní s migrénou. Některé z příčin těchto vážnějších bolestí hlavy jsou jednoduché, jde o stres, nedostatek spánku či tekutin. Proto dodržujte pitný režim, protože i odborníci tvrdí, že správné množství vody ve vašem těle je nevyhnutelné při boji s migrénou nebo jejím propuknutím. Pro lepší spánek a uvolnění stresu vířivka pomáhá tak, že koupel zvyšuje teplotu těla a průtok krve, což vám pomáhá spát hlouběji a déle. Koupel v teplé vodě pomáhá přirozenému uvolňování endorfinů ve vašem těle, které následně integrují přímo s receptory ve vašem mozku a vytvářejí zvýšený pocit euforie. To vašemu tělu pomáhá překonávat vnímání bolesti a stresu. Navíc bylo prokázáno, že to přispívá ke snížení nepříznivých
účinků migrény těm, kteří jimi trpí.

 

Takže příště, když vás budou sužovat bolesti hlavy, ujistěte se, že dodržujete pitný režim a zkuste hydroterapii v kvalitní vířivce, jakožto přirozený a účinný prostředek proti bolestem hlavy či migrénám.