Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

23. 09. 2018

Znáte 1 zaručený a nepřekonatelný tip, jak se zbavit stresu jednou provždy?

 

jak se zbavit stresu

 

Když jste si už položili otázku, jak se zbavit stresu, znamená to, že jste na dobré cestě. Aktivně hledáte řešení problému, který nás v této stále rychlejší době trápí velmi často. Stává se z něho přední zdravotní problém. Odhadem asi 75 - 90 procent návštěv u všeobecných lékařů souviselo se stresem (Paul J. Rosch, M.D., F.A.C.P., 1991).

Zaměstnání je hlavním zdrojem stresu u dospělých, ale co je ještě horší, je skutečnost, že úroveň stresu roste i u teenagerů, vysokoškoláků nebo starších lidí. Stres má jednoduše už skoro každý a nezůstává nám nic jiného, než se s ním vyrovnat.

Americká psychologická asociace nedávno přinesla zajímavé výsledky jedné ze svých studií a tvrdí, že 61 procent dospělých mluví o tom, že ovládání stresu je pro ně mimořádně nebo velmi důležité. Ale na druhou stranu jen 35 procent lidí říká, že mají vynikající nebo velmi dobrou práci. Výzkum taktéž ukázal, že stres je hlavní příčinou mnohých dalších problémů, které se týkají zdraví.

Ve skutečnosti existuje celé množství emočních fyziologických poruch, které souvisí právě se stresem. A to včetně deprese, úzkosti, infarktu, mrtvice, hypertenze, poruch imunitního systému, ale i autoimunitních onemocnění, jako je revmatoidní artritida a roztroušená skleróza. A co více, stres může mít přímé účinky na vaši pokožku, gastrointestinální systém a může přispět k poruchám spánku a neurologickým poruchám, jako je Parkinsonova choroba.

Kromě toho, že stres může být spouštěčem různých chorob, má taktéž přitěžující roli při chorobách už existujících. Zdraví máme jen jedno, a proto je třeba začít bojovat se stresem mnohem dříve. Protože tak, jako známe mnoho faktorů, které nám stres vytvářejí, máme na druhé straně několik možností, jak ho můžeme zvládnout lépe, nebo ho dokonce porazit úplně.

Jak se tedy zaručeně zbavíte stresu?

Vířivka je skvělý pomocník a účinné řešení tohoto problému. Přinese vám velkou a téměř okamžitou úlevu od stresu, a to zároveň pro vaši mysl, tělo i ducha. Je to místo, kde můžete uniknout před šéfem, povinnostmi, problémy či starostmi, kdykoliv to budete potřebovat.

Teplo vody a pulzující trysky vám přinesou úžasný masážní zážitek na bolavé svaly, zmírní napětí, poskytnou maximální relaxaci. Vířivka vám vytvoří přímo u vás doma oázu relaxu a pohody.

Vířivka vám kromě skvělých masáží může domů přinést množství dalších relaxačních prvků, které jsou taktéž účinnými pomocníky v boji se stresem. Jde o relaxační fontány, uklidňující hudbu, chromoterapii, nebo dokonce aromaterapii. Stačí si vybrat to, co perfektně odpovídá vašim potřebám.

Hledání času pro sebe a své blízké se stalo další důležitou výzvou v této rychlé době. Vířivka je tak místem, které vám pomůže uniknout každodennímu stresu a být na 20 minut sám se svými myšlenkami a oddávat se uvolňující hydromasáži. Jen se dívat na hvězdy a relaxovat. Nebo v ní můžete začínat svůj den. A taktéž je to skvělé místo na sblížení se svou rodinou a přáteli, daleko od rušivých vlivů, jakými jsou například televize nebo telefon.

Vyberte si svou novou vířivku ještě dnes a vytvořte si tak doma dokonalou oázu relaxu a pohody. Podívejte se nyní na vířivky v našem e-shopu nebo na www.virivkysaunybazeny.sk!