Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

11. 02. 2017

Exteriérová vířivka versus interiérová vířivka

 

 

Nejprve je potřebné najít vhodný prostor na umístění vířivky, všechny vířivky v naší nabídce je možné mít jako exteriérovou vířivku nebo jako interiérovou vířivku.

Když máte vhodný prostor uvnitř i venku, je umístění vířivky zcela na vás, protože všechny vířivky z naší nabídky jsou vhodné pro obě dvě možnosti. Je však potřeba si uvědomit a zvážit, že interiérová vířivka si vyžaduje dostatečné odvětrávání, případně dokonce odvlhčovací zařízení, což  může náklady na vířivku výrazně navýšit.

 

 

My osobně jsme za celoroční využívání vířivky jako exteriérové vířivky na dvoře nebo terase, samozřejmě, pokud to možnosti dovolí. Neznáme nic krásnějšího než pohled z vířivky na noční oblohu. Nebo ten úžasný pocit z vířivky, když ležíte v 38°C vodě a venku sněží či mrzne. A tak když vyjdete z teplé vody, zažijete i jeden z mnohých benefitů vířivky, který se volá sauna - efekt a poskytne vám ho jedině exteriérová vířivka.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na +421 908 722 270

anebo na info@virivkysaunybazeny.sk!