Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Úvod » O péči o vodu

O péči o vodu

 

Co se týče péči o vodu ve vířivkách, swim spa či swim exercise, tak v zásadě existují dvě možnosti. Přípravky do vířivek, swim spa nebo swim exercise jsou buď na bázi chloru, bromu, aktivního kyslíku a podobně. První je chlorová péče o vodu a druhou možností je bezchlorová péči o vodu.

Kromě chemických přípravků jsou nám v péči o vodu velmi nápomocné i kvalitní ozonátor či lampy UV. V případě ozonátor je podstatný a velmi důležitý fakt, aby disponoval kvalitním injektorem, tedy dávkovačem ozonu. Rovněž je důležitá dostatečná směšovací komora, která je uložena daleko od vstupu vody ve vířivce swim spa či swim exercise. Jinak nám více škodí, než pomáhají. Na to si dávejte pozor.

Čistá voda ve vířivce, swim spa nebo swim exercise bez chemikálií

Skvělou náhradou k výše uvedeným prostředkem je tzv. bezchlorová chemie nebo jinak nazvané bezchlorová péče o vodu ve vířivkách, swim spa a swim exercise. Můžete říct, že do této kategorie můžeme zařadit i přípravky na bázi aktivního kyslíku. Možná souhlasit, ale i ne.

Delší dobu jsme uvažovali nad výběrem té správné bezchlorové chemie do vířivek, swim spa a swim exercise. Tak jak při výběru ostatních produktů, tak i nyní jsme vsadili na kvalitu bez kompromisů. Vybrali jsme pro vás to nejlepší, co současných trh nabízí. Doufáme, že stejně jako my, budete spokojeni s revolučním bezchlorovým přípravkem SpaBalancer na ošetřování vody ve vířivkách a to po každé stránce.

 

Přejeme vám hodně radosti a žádné starosti o vodu, při využívání vaší vířivky, swim spa či swim execise s revolučním prostředkem SpaBalancer!

 

Náš e-shop se spoustou zajímavých článků na téma péče o vodu, najdete zde>>

 

Těšíme se na vaši návštěvu!